بر اساس نمودار public style

با توجه به اینکه نمودار public style شما جزو پروفایل های استاندارد در آزمون دیسک تشخیص داده نشده، رفتار اجتماعی شما ترکیبی از شخصیتهای استاندارد است، که هنوز استاندارد رفتاری برای آن ارائه نشده است. 

لطفا به موارد زیر توجه کنید:

1. دوباره در آزمون شرکت کنید.

2. سعی کنید سوالات را با دقت بیشتری پاسخ دهید.

3. از دادن جواب های متناقض در سوالات مختلف بپرهیزید.

4. اولین پاسخ را که به ذهنتان می آید را انتخاب کنید و در هر سوال زیاد تامل نکنید.

5: اگر باز هم این پیغام برای شما آمد به بخش تیپ های شخصیتی این آزمون مراجعه کنید و با مطالعه آنها به تیپ رفتاری خود دست یابید.


اگر میخواهید اطلاعات بیشتری دریافت کنید به این لینک مراجعه کنید.

لطفا مطالب زیر را مطالعه بفرمایید:

تیپ‌های شخصیتی D یا سلطه‌گر  دارای ویژگی‌های رفتاری زیر می‌باشند:

تعیین کننده، ریسک کننده، خواستار و متقاضی، عامل، با انگیزه، مقتدر، قوی و نافذ، رک و صریح، نتیجه‌گرا، مصمم، پرجرأت، محرک، بلند پرواز، اهل رقابت، قاطع، هدفمند، تند و سریع در تصمیم‌‌گیری و انجام کارها، تند و سریع در صحبت کردن و راه رفتن، اهل چالش و ریسک‌پذیر، خود محور و کم حوصله هستند و زود عصبانی می‌شوند.

تیپ‌های شخصیتی I یا تأثیرگذار دارای ویژگی‌های زیر می‌باشند:

بیانگر، الهام‌بخش، مبتکر، معاشرتی، علاقه‌مند به تعامل و ارتباط با دیگران، اجتماعی، خوش‌بین و بخشنده، باوقار، متقاعدکننده، قانع‌کننده، با حسن نیت، تأثیرگذار، دوست داشتنی، اجتماعی، بخشنده، اجتماعی، مشتاق، اعتمادکننده، محبوب، خونگرم و صمیمی، شاد و سرزنده و اهل تفریح و لذت بردن از زندگی، پرحرف، زودباور و بی‌نظم هستند. گروه‌های I علاقه‌مند به ارتباط با دیگران و صحبت کردن و تأثیرگذاری بر دیگران دارند، آن‌ها فروشنده‌هایی موفق هستند.

تیپ‌های شخصیتی S دارای ویژگی‌های رفتاری زیر می‌باشند:

حمایتگر، حساس، با ثبات، آرام و صبور، خدمتگزار، خشنود، مردم‌دار، مهربان و دل رحم، احساساتی و خوش برخورد، سنجیده و متفکر، وفادار، خشنود، راحت‌، تودار، خوش‌برخورد، خونگرم، همدل، همراه، همکاری کننده، یکنواخت، علاقه‌مند به گروه و کمک به دیگران و غیره. البته کند در تصمیم‌ی، مقاوم در برابر تغییر و عدم علاقه به ریسک و چالش هستند. گروه‌های S، علاقه‌مند به کارهای دارای ثبات و کم ریسک و همچنین علاقه‌مند به کمک به دیگران هستند و کارهای مددکاری و مشاوره را دوست دارند.

تیپ‌های شخصیتی C یا وظیفه محور  دارای ویژگی‌های رفتاری زیر می‌باشند:

لایق و شایسته، خلاق، کنجکاو، هماهنگ کننده، منظم، دقیق، کمال‌گرا، حقیقت‌جو، آداب‌دان، داری استانداردهای بالا، تحلیل‌گر و حسابگر، نظام‌مند، حساس، محفاظه‌کار، جا افتاده، پایدار، قابل اطمینان، محتاط، تمیز، منظم، دقیق، بانزاکت، سیاستمدار و غیره. بیش از حد منتقد از خود و دیگران هستند. گروه‌های C علاقه به تجزیه و تحلیل و انجام کارهای فکری دارند، آن‌ها تحلیل‌گران موفقی هستند و گزارش‌های دقیق و با کیفیتی ارائه می‌دهند.