هزینه آزمون
550,000 ریال
تعداد سوالات
376
مدت زمان
55 دقیقه

خرید دانلود نمونه تفسیر


در آزمون نوتریکا 180 درجه ، سه آزمون دیسک و MBTI و نئو به صورت یک بسته کامل با 376 سوال در اختیار کاربر قرار می گیرد تا به صورت همه جانبه شخصیت، رفتار و مدل ذهنی مورد بررسی قرار گیرد. در تفسیر این آزمون، علاوه بر دریافت تفسیر هر آزمون، چکیده ای از ترکیب تفسیر ها دریافت خواهید کرد که این تفسیر را به نسبت سایر آزمونها متفاوت می نماید. 

ما در نوتریکا به منظور کاهش خطاهای انسانی در پاسخگویی به آزمون ها و شناخت زوایای مختلف شخصیت، رفتار و مدل ذهنی، تلفیق تفسیر آزمون های روانشناسی معتبر را با یکدیگر پیشنهاد میکنیم. 


کاربردها: 

1. استفاده در توسعه فردی: این آزمون ها با نگاه همه جانبه و جامع میتوانند فرد را مورد سنجش قرار دهند. افرادی که به دنبال کشف ابعاد رفتاری، شخصیتی و مدل ذهنی خود هستند می توانند با استفاده از این پکیج با ابعاد مختلف روانشناسی خود آشنا شوند و برای آینده خود برنامه ریزی دقیق تری داشته باشند.

2. استفاده در حوزه منابع انسانی: سازمان هایی که به دنبال توسعه و کشف استعداد های کارمندان خود هستند و یا می خواهند افرادی را استخدام نمایند که دارای ویژگی های رفتاری و شخصیتی خاصی باشند، می توانند از این گزارش که به صورت همه جانبه فرد را سنجیده است بهره مند گردند. این گزارش ها می توانند متناسب با نیاز سازمان در زمینه های مختلف از جذب نیرو گرفته تا ارتقاء و آموزش پرسنل استفاده شوند. این گزارش، به سازمان‌ها کمک می‌کند به درستی در مسیر توسعه پایدار نیروی انسانی خود حرکت نمایند. 


در تفسیر این آزمون، به نقاط قوت و ضعف افراد اشاره میشود و راهکارهایی برای تبدیل شدن تهدیدها به فرصت‌ها داده میشود. این تفسیر جنبه راهکاری دارد و بیشتر سعی شده راهکارهایی ارائه دهد که در حوزه توسعه و رشد فردی، انتخاب شغل، تثبیت جایگاه شغلی و یا کسب و کار جدید قابل استفاده باشد. 


مزایای این خدمت: 

آزمون های پکیج

عنوان آزمون عنوان لاتین
شخصیتی مایرز بریگز (MBTI) Myers-Briggs Type Indicator
دیسک با گزارش کامل DISC
نئو با گزارش کامل (NEO PI-R (BIG 5