هزینه آزمون
1,099,000 ریال
تعداد سوالات
376
مدت زمان
80 دقیقه

خرید دانلود نمونه تفسیر


در آزمون نوتريكا 180 درجه ، سه آزمون ديسك و MBTI و نئو به صورت يك بسته كامل با 376 سوال در اختيار كاربر قرار مي گيرد تا به صورت همه جانبه شخصيت، رفتار و مدل ذهني مورد بررسي قرار گيرد. در تفسير اين آزمون، علاوه بر دريافت تفسير هر آزمون، چكيده اي از تركيب تفسير ها دريافت خواهيد كرد كه اين تفسير را به نسبت ساير آزمونها متفاوت مي نمايد. 

ما در نوتريكا به منظور كاهش خطاهاي انساني در پاسخگويي به آزمون ها و شناخت زواياي مختلف شخصيت، رفتار و مدل ذهني، تلفيق تفسير آزمون هاي روانشناسي معتبر را با يكديگر پيشنهاد ميكنيم. 


كاربردها: 

1. اسفاده در توسعه فردي: اين آزمون ها با نگاه همه جانبه و جامع ميتوانند فرد را مورد سنجش قرار دهند. افرادي كه به دنبال كشف ابعاد رفتاري، شخصيتي و مدل ذهني خود هستند مي توانند با استفاده از اين پكيج با ابعاد مختلف روانشناسي خود آشنا شوند و براي آينده خود برنامه ريزي دقيق تري داشته باشند.

2. استفاده در حوزه منابع انساني: سازمان هايي كه به دنبال توسعه و كشف استعداد هاي كارمندان خود هستند و يا مي خواهند افرادي را استخدام نمايند كه داراي ويژگي هاي رفتاري و شخصيتي خاصي باشند، مي توانند از اين گزارش كه به صورت همه جانبه فرد را سنجيده است بهره مند گردند. اين گزارش ها مي توانند متناسب با نياز سازمان در زمينه هاي مختلف از جذب نيرو گرفته تا ارتقاء و آموزش پرسنل استفاده شوند. اين گزارش، به سازمان‌ها كمك مي‌كند به درستي در مسير توسعه پايدار نيروي انساني خود حركت نمايند. 


در تفسير اين آزمون، به نقاط قوت و ضعف افراد اشاره ميشود و راهكارهايي براي تبديل شدن تهديدها به فرصت‌ها داده ميشود. اين تفسير جنبه راهكاري دارد و بيشتر سعي شده راهكارهايي ارائه دهد كه در حوزه توسعه و رشد فردي، انتخاب شغل، تثبيت جايگاه شغلي و يا كسب و كار جديد قابل استفاده باشد. 


مزاياي اين خدمت: 

آزمون های پکیج

عنوان آزمون عنوان لاتین
شخصيتي مايرز بريگز (MBTI) Myers-Briggs Type Indicator
دیسک با گزارش کامل DISC
نئو با گزارش كامل (NEO PI-R (BIG 5