بر اساس نمودار public style

با توجه به اينكه نمودار public style شما جزو پروفايل هاي استاندارد در آزمون ديسك تشخيص داده نشده، رفتار اجتماعي شما تركيبي از شخصيتهاي استاندارد است، كه هنوز استاندارد رفتاري براي آن ارائه نشده است. 

لطفا به موارد زير توجه كنيد:

1. دوباره در آزمون شركت كنيد.

2. سعي كنيد سوالات را با دقت بيشتري پاسخ دهيد.

3. از دادن جواب هاي متناقض در سوالات مختلف بپرهيزيد.

4. اولين پاسخ را كه به ذهنتان مي آيد را انتخاب كنيد و در هر سوال زياد تامل نكنيد.

5: اگر باز هم اين پيغام براي شما آمد به بخش تيپ هاي شخصيتي اين آزمون مراجعه كنيد و با مطالعه آنها به تيپ رفتاري خود دست يابيد.


اگر ميخواهيد اطلاعات بيشتري دريافت كنيد به اين لينك مراجعه كنيد.

لطفا مطالب زير را مطالعه بفرماييد:

تيپ‌هاي شخصيتي D يا سلطه‌گر  داراي ويژگي‌هاي رفتاري زير مي‌باشند:

تعيين كننده، ريسك كننده، خواستار و متقاضي، عامل، با انگيزه، مقتدر، قوي و نافذ، رك و صريح، نتيجه‌گرا، مصمم، پرجرأت، محرك، بلند پرواز، اهل رقابت، قاطع، هدفمند، تند و سريع در تصميم‌‌گيري و انجام كارها، تند و سريع در صحبت كردن و راه رفتن، اهل چالش و ريسك‌پذير، خود محور و كم حوصله هستند و زود عصباني مي‌شوند.

تيپ‌هاي شخصيتي I يا تأثيرگذار داراي ويژگي‌هاي زير مي‌باشند:

بيانگر، الهام‌بخش، مبتكر، معاشرتي، علاقه‌مند به تعامل و ارتباط با ديگران، اجتماعي، خوش‌بين و بخشنده، باوقار، متقاعدكننده، قانع‌كننده، با حسن نيت، تأثيرگذار، دوست داشتني، اجتماعي، بخشنده، اجتماعي، مشتاق، اعتمادكننده، محبوب، خونگرم و صميمي، شاد و سرزنده و اهل تفريح و لذت بردن از زندگي، پرحرف، زودباور و بي‌نظم هستند. گروه‌هاي I علاقه‌مند به ارتباط با ديگران و صحبت كردن و تأثيرگذاري بر ديگران دارند، آن‌ها فروشنده‌هايي موفق هستند.

تيپ‌هاي شخصيتي S داراي ويژگي‌هاي رفتاري زير مي‌باشند:

حمايتگر، حساس، با ثبات، آرام و صبور، خدمتگزار، خشنود، مردم‌دار، مهربان و دل رحم، احساساتي و خوش برخورد، سنجيده و متفكر، وفادار، خشنود، راحت‌، تودار، خوش‌برخورد، خونگرم، همدل، همراه، همكاري كننده، يكنواخت، علاقه‌مند به گروه و كمك به ديگران و غيره. البته كند در تصميم‌ي، مقاوم در برابر تغيير و عدم علاقه به ريسك و چالش هستند. گروه‌هاي S، علاقه‌مند به كارهاي داراي ثبات و كم ريسك و همچنين علاقه‌مند به كمك به ديگران هستند و كارهاي مددكاري و مشاوره را دوست دارند.

تيپ‌هاي شخصيتي C يا وظيفه محور  داراي ويژگي‌هاي رفتاري زير مي‌باشند:

لايق و شايسته، خلاق، كنجكاو، هماهنگ كننده، منظم، دقيق، كمال‌گرا، حقيقت‌جو، آداب‌دان، داري استانداردهاي بالا، تحليل‌گر و حسابگر، نظام‌مند، حساس، محفاظه‌كار، جا افتاده، پايدار، قابل اطمينان، محتاط، تميز، منظم، دقيق، بانزاكت، سياستمدار و غيره. بيش از حد منتقد از خود و ديگران هستند. گروه‌هاي C علاقه به تجزيه و تحليل و انجام كارهاي فكري دارند، آن‌ها تحليل‌گران موفقي هستند و گزارش‌هاي دقيق و با كيفيتي ارائه مي‌دهند.