هزینه آزمون
1,880,000 ریال
تعداد سوالات
376
مدت زمان
45 دقیقه

خرید دانلود نمونه تفسیر


آزمون روانشناسی تست نوتریکا 180 درجه، تجمیعی از آزمون های روانشناسی معروف در حوزه شخصیت شناسی و رفتارشناسی است که تحلیل جامعی از فرد ارائه می دهد. با توجه به اینکه هر یک از آزمون های روانشناسی بر بعد خاصی از روان افراد تمرکز دارند، آزمون روانشناسی نوتریکا 180 درجه با نگاه کلی نگر تری، تحلیل جامعی در مورد شخصیت شناسی و رفتار شناسی به دست می‌دهد. مقالات متعدد روانشناسی ثابت کرده اند که استفاده از چند آزمون بر استفاده تک بعدی از یک آزمون ارجحیت دارد و باعث کاهش خطاهای انسانی در پاسخگویی به آزمون ها و شناخت زوایای مختلف شخصیت، رفتار می شود.

آزمون روانشناسی تست نوتریکا 180 درجه چه اطلاعات شخصیت شناسی و رفتارشناسی به ما می دهد؟

آزمون روانشناسی تست نوتریکا 180 درجه در سه حوزه رفتارشناسی، شخصیت شناسی و مدل ذهنی اطلاعات کاملی را به فرد می دهد. تحلیل آزمون نوتریکا 180 درجه ، خلاصه گزارشی نیز دارد که به طور کلی و با توجه به آزمونهایی که فرد در آن شرکت کرده است مانند نقاط قوت شخصیتی ، نقاط ضعف شخصیتی ، خط قرمز های فرد برای دیگران و توقع فرد از دیگران را مشخص می کند. در این گزارش که با توجه به نتایج آزمون های فرد، گزارشی بین 50 تا 60 صفحه به فرد داده میشود تا از ابعاد شخصیتی و رفتاری خود اطلاع کامل پیدا کند. با توجه به اینکه آزمون های روانشناسی تست نوتریکا 180 درجه دربرگیرنده شخصیت ، رفتار و مدل ذهنی فرد است میتواند اطلاعات کاملی را در اختیار قرار دهد.

چرا باید در آزمون روانشناسی تست نوتریکا 180 درجه شرکت کنم؟

آزمون های روانشناسی بسیار متعدد هستند و هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. آزمون های روانشناسی این تست بیشتر جنبه کشف خویشتن را دارند و پتانسیل های فرد را نشان می دهند و برای افرادی مناسب است که دوست دارند خود را بیشتر بشناسند و شخصیت شناسی و استعدادیابی شوند. تست نوتریکا 180 درجه با کاربرد روانشناسی صنعتی و سازمانی تهیه شده است زیرا مقالات متعدد علمی در زمینه تست های نوتریکا 180 درجه وجود دارند که نشان می دهد استفاده از آن ها در حوزه کسب و کار و تناسب شغل و شاغل است. ممکن است این سوال برای فرد پیش بیاید که قبلاً در آزمون های این تست شرکت کرده است و اکنون این تحلیل به او چه کمکی میکند؟ پاسخ این است که آزمون روانشناسی تست نوتریکا 180 درجه خلاصه گزارشی به صورت چکیده از رفتار و شخصیت فرد ارائه خواهد داد که در نتایج هیچ یک از آزمون ها به صورت تکی وجود ندارد. علاوه بر آن انسجام و یکپارچگی ای که در تهیه این تست ارائه شده است و گزارشی که ارائه می دهد در آزمون های تکی وجود ندارد.

نتیجه آزمون روانشناسی تست نوتریکا 180 درجه و تحلیل آن چه کاربردهایی دارد؟

آزمون روانشناسی تست نوتریکا 180 درجه در دو حوزه کاملاً مجزا قابل استفاده است. حوزه اول توسعه فردی است. بدین معنی که فردی که میخواهد خود را بیشتر بشناسد و با پتانسیل های شخصیتی و رفتاری خود بیشتر آشنا شود می‌تواند از نتاج این آزمون استفاده های زیادی داشته باشد. زیرا گزارش خروجی آن به زبان ساده نوشته شده است و هر فردی می تواند با خرید این آزمون و شرکت در آن تحلیل را داشته باشد و برای مسیر شغلی و زندگی خود از آن استفاده کند. حوزه دوم استفاده در بخش منابع انسانی شرکت ها است. سازمان هایی که به دنبال رفع تعارضات در سازمان ها هستند و به بهبود مستمر کارکنان خود اهمیت می دهند و کشف استعدادهای افراد برایشان مهم است می توانند از این آزمون روانشناسی بهره ببرند. تست نوتریکا 180 درجه به مدیران کمک می کند تا افرادی را که از نظر اخلاقی و شخصیتی مناسب هستند در یک تیم قرار دهند و یا پتانسیل ها را تشخیص داده و مسیر شغلی متناسب با استعدادهای فرد برای او تعیین کنند تا هم سازمان بهره مناسب را ببرد و هم افراد عملکرد بالاتری داشته باشند.

آزمون روانشناسی تست نوتریکا 180 درجه چه کمکی به شغل ما می‌کند؟

آزمون روانشناسی تست نوتریکا 180 درجه برای افراد بالای 18 سال تهیه شده است، درست زمانی که افراد دغدغه انتخاب رشته دانشگاهی مناسب را دارند می‌توانند از این تست روانشناسی استفاده کنند. در گزارش این تست، شغل های مناسب فرد تحلیل و اعلام می‌گردد و می تواند به فرد کمک کند تا شغل مناسب و رشته مناسب خود را انتخاب کند. در صورتیکه فرد شغل خود را داشته باشد نیز این گزارش می تواند به او کمک کند زیرا نقاط قوت و نقاط ضعف فرد را در کار مشخص می کند و نحوه رضایت فرد را از شغل مشخص می‌کند. علاوه بر آن گزارشات مفصلی در مورد نحوه رفتار فرد در محیط کار دارد که می تواند به فرد و مدیر او بسیار کمک کند. میزان اضطراب و افسردگی فرد را مشخص میکند و علاوه بر آن نحوه تعامل، کنترل خشم و بهره وری فرد را نیز پیش بینی می کند. این اطلاعات هم می تواند به فرد کمک کند تا خود را بهتر بشناسد و هم می تواند به سازمان کمک کند تا پتانسیل ها و ظرفیت های افراد را بشناسد و شکوفا نماید.

مزایای آزمون روانشناسی تست نوتریکا 180 درجه چیست؟

تست روانشناسی نوتریکا 180 درجه یک نگاه چند بعدی به افراد شامل رفتار، شخصیت و مدل ذهنی آن ها دارد و گزارش آن روایای رفتاری و شخصیتی فرد را بیشتر مشخص میکند. از سویی گزارش آن طوری طراحی شده است که به کشف استعداد ها و پتانسیل های فردی می انجامد و تمرکز آن بر روی شکوفا شدن افراد است. سوم اینکه با توجه به اینکه افراد در معرض سه آزمون قرار میگیرند هم گزارش جامع تری دریافت خواهند کرد و هم خطاهای افراد در زدن تست که به صورت ناخودآگاه اتفاق می افتد و یا به صورت خودآگاه فرد میخواهد نتیجه خاصی را از این تست بگیرد را کاهش می دهد.

آزمون روانشناسی تست نوتریکا 180 درجه برای چه کسانی مناسب است؟

این آزمون روانشناسی برای افراد بالای 18 سال مناسب است و می توانند از تحلیل های آن استفاده کامل را ببرند. اگر زیر 18 سال هستید می توانید از آزمون نوتریکا جونیور که مخصوص استعدادیابی شغلی و تحصیلی است استفاده کنید.

آزمون روانشناسی تست نوتریکا 180 درجه شامل چه نوع تست های روانشناسی است؟

آزمون روانشناسی تست نوتریکا 180 درجه شامل سه تست روانشناسی است.تست دیسک ، تست MBTI و تست نئو این سه تست روانشناسی را تشکیل می دهند. آزمون روانشناسی نوتریکا 180 درجه به صورت یک بسته آزمونی با 376 سوال در اختیار کاربر قرار می گیرد تا به صورت همه جانبه شخصیت، رفتار و مدل ذهنی فرد بررسی قرار گیرد. تست دیسک رفتارهای فرد را مشخص خواهد کرد و گزارشی از پتانسیل های رفتاری فرد در محیط کار را ارائه می‌کند. تست MBTI شغل های مناسب فرد را بررسی خواهد کرد و ویژگی های شخصیتی او در محیط کار را ارائه خواهد داد و همچنین تست نئو هم شخصیت فرد را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار میدهد و هم میزان سلامت روانی فرد و پتانسیل‌های عملکردی او در محیط کار مانند توانایی های مدیریتی و فاکتور های شغلی را ارائه خواهد داد.

 

آزمون های پکیج

عنوان آزمون عنوان لاتین
تست MBTI تست شخصیت شناسی مایرز بریگز Myers-Briggs Type Indicator
تست دیسک DISC با گزارش کامل DISC
تست نئو NEO PI-R با گزارش کامل (NEO PI-R (BIG 5