هزینه آزمون
3,180,000 ریال
تعداد سوالات
354
مدت زمان
40 دقیقه

خرید


آزمون روانشناسی سه گانه نوتریکا ، تجمیعی از سه آزمون پر کاربرد در استخدام و نگهداشت پرسنل است. با توجه به اینکه ثابت شده است استفاده از تجمیعی از آزمون ها به شناخت بهتر جهت استخدام نیرو کمک میکند، این پکیج تست می تواند به عنوان کاملترین بررسی شناختی ار کاندیداهای استخدامی به کار رود. سه گانه نوتریکا از سه تست معروف روانشناسی شامل تست دیسک ، تست هوش هیجانی و تست نئو یا پنج عامل بزرگ شخصیت تشکیل شده است. این سه تست روانشناسی به صورت یک بسته کامل با 354 سوال است تا به صورت همه جانبه شخصیت، رفتار و هوش هیجانی افراد را مورد بررسی قرار دهد. بر اساس آخرین تحقیقات هنگام استخدام و یا ارزیابی افراد نباید به یک آزمون اتکا کرد و باید تلفیقی از آزمون ها برای سنجش شایستگیهای شغلی استفاده نمود.  


تست نوتریکا سه گانه چه اطلاعاتی در اختیار ما قرار میدهد؟

تست نوتریکا سه گانه در سه حوزه رفتارشناسی ، هوش هیجانی و شخصیت اطلاعات کاملی را در اختیار فرد قرار می دهد. در این پکیج تستی روانشناسی این امکان فراهم شده که خلاصه گزارش نیز به صورت یک صفحه علاوه بر گزارش کامل ارائه می گردد. این گزارش ها شامل نقاط قوت و ضعف فرد و توقعات فرد از دیگران و خط قرمز های او همراه با بالاترین امتیازات و پایین ترین امتیازات ارائه می گردد. 

ویژگی تست نوتریکا سه گانه در چیست؟

نوتریکا سه گانه در سه بعد ویژگی های فرد را مورد بررسی قرار میدهد. اول هوش هیجانی افراد است که هوش هیجانی آن ها را در 20 بُعد مورد سنجش قرار می دهد و نقاط قوت و ضعف فرد را در هوش هیجانی گزارش می کند. در آزمون دیسک که دومین قسمت از این پکیج است آزمون رفتارشناسی دیسک می باشد که گزارش آن نیز شامل 20 صفت اصلی فرد همراه با جزئیات رفتاری فرد است. در آزمون نئو که شخصیت فرد مورد بررسی قرار میگیرد، که می تواند پیشگویی کننده عملکرد فرد باشد. 

چطور باید از پکیج تست نوتریکا سه گانه در استخدام و یا نگهداشت نیروها استفاده کنیم؟

شما دو راه برای استفاده از این پکیج تست ارزیابی کارکنان دارید. 

تست نوتریکا سه گانه چه کاربردهایی دارد؟ 

کاربرد اول تست نوتریکا سه گانه استفاده در توسعه فردی است. این آزمون ها با نگاه همه جانبه و جامع میتوانند فرد را مورد سنجش قرار دهند. افرادی که به دنبال کشف ابعاد رفتاری ، شخصیتی و مدل ذهنی خود هستند می توانند با استفاده از این پکیج با ابعاد مختلف روانشناسی خود آشنا شوند و برای آینده خود برنامه ریزی دقیق تری داشته باشند.

کاربرد دوم تست نوتریکا سه گانه استفاده در حوزه منابع انسانی است. سازمان هایی که به دنبال توسعه و کشف استعداد های کارمندان خود هستند و یا می خواهند افرادی را استخدام نمایند که دارای ویژگی های رفتاری و شخصیتی خاصی باشند، می توانند از این گزارش که به صورت همه جانبه فرد را سنجیده است بهره مند گردند. این گزارش ها می توانند متناسب با نیاز سازمان در زمینه های مختلف از جذب نیرو گرفته تا ارتقاء و آموزش پرسنل استفاده شوند. این گزارش، به سازمان‌ها کمک می‌کند به درستی در مسیر توسعه پایدار نیروی انسانی خود حرکت نمایند. 


اگر میخواهید از این آزمون در پروسه استخدام خود استفاده کنید به نکات زیر دقت بفرمایید:

1. اگر از این آزمون برای بیش از 15 نفر می خواهید استفاده کنید، حتماً از پنل شرکتی تست و تایپ استفاده بفرمایید زیرا شرایط خاصی برای شما در نظر خواهیم گرفت. لینک ثبت نام برای شرکتها

2. اگر در جایگاههای شغلی خود افرادی را میخواهید به خدمت بگیرید که رفتار و منش آنها برای شما در برخورد با مشتری مهم است این پکیج اطلاعات خوبی را در مورد رفتار آتی فرد با مشتریان به شما خواهد داد. 

3. اگر در شرکت تنش های رفتاری دارید و ارتباطات در سازمان شما دچار چالش است این پکیج به شما کمک می کند افراد تنش زا را به راحتی پیدا کنید. 

4. اگر این آزمون را برای شرکت خود خریداری میکنید حتما با ما در ارتباط باشید زیرا ما می توانیم آموزش های لازم را در زمینه استفاده بهتر از آزمون ها به شما و تیم شما بدهیم. 

5. ما میتوانیم به راحتی درصد تطابق کاندیداهای مورد نظرتان را با شغلی که برای آنان در نظر گرفته اید در پنل سازمانی به شما ارائه دهیم، پس با ما در تماس باشید.

آزمون های پکیج

عنوان آزمون عنوان لاتین
تست هوش هیجانی EQ بار-ان Bar-On BAR-ON Emotional Quotient Inventory
تست دیسک (DISC) با گزارش کامل DISC
تست نئو NEO PI-R با گزارش کامل (NEO PI-R (BIG 5