هزینه آزمون
2,220,000 ریال
تعداد سوالات
194
مدت زمان
80 دقیقه

خرید


در پکیج آزمون های ارزیابی استعداد، رغبت شغلی و هوش هیجانی ، سه آزمون رغبت سنج شغلی هالند، هوش هیجانی و هوش چندگانه گاردنر به صورت یک بسته کامل در اختیار کاربر قرار می گیرد تا به صورت همه جانبه شخصیت، استعداد و هوش هیجانی او مورد بررسی قرار گیرد.

بر اساس آخرین تحقیقات هنگام استخدام و یا ارزیابی افراد نباید به یک آزمون اتکا کرد و باید تلفیقی از آزمون ها برای سنجش شایستگیهای شغلی استفاده نمود. 

کاربردها:

1. استفاده در توسعه فردی: این آزمون ها با نگاه همه جانبه و جامع میتوانند فرد را مورد سنجش قرار دهند. افرادی که به دنبال کشف ابعاد رفتاری، شخصیتی و مدل ذهنی خود هستند می توانند با استفاده از این پکیج با ابعاد مختلف روانشناسی خود آشنا شوند و برای آینده خود برنامه ریزی دقیق تری داشته باشند.

2. استفاده در حوزه منابع انسانی: سازمان هایی که به دنبال توسعه و کشف استعداد های کارمندان خود هستند و یا می خواهند افرادی را استخدام نمایند که دارای ویژگی های رفتاری و شخصیتی خاصی باشند، می توانند از این گزارش که به صورت همه جانبه فرد را سنجیده است بهره مند گردند. این گزارش ها می توانند متناسب با نیاز سازمان در زمینه های مختلف از جذب نیرو گرفته تا ارتقاء و آموزش پرسنل استفاده شوند. این گزارش، به سازمان‌ها کمک می‌کند به درستی در مسیر توسعه پایدار نیروی انسانی خود حرکت نمایند.

مزایای این خدمت:

نگاه چند بعدی به افراد شامل استعداد ، شخصیت شغلی و هوش هیجانی

کشف استعداد ها و پتانسیل های فردی

کاهش خطاهای انسانی افزایش میزان بهره برداری از نتایج آزمون ها

اگر میخواهید از این آزمون در پروسه استخدام خود استفاده کنید به نکات زیر دقت بفرمایید:

1. اگر از این آزمون برای بیش از 30 نفر می خواهید استفاده کنید، حتماً از پنل شرکتی تست و تایپ استفاده بفرمایید زیرا شرایط خاصی برای شما در نظر خواهیم گرفت. لینک ثبت نام برای شرکتها

2. اگر در جایگاههای شغلی خود افرادی را میخواهید به خدمت بگیرید که رفتار و منش آنها برای شما در برخورد با مشتری مهم است این پکیج اطلاعات خوبی را در مورد رفتار آتی فرد با مشتریان به شما خواهد داد.

3. اگر در شرکت تنش های رفتاری دارید و ارتباطات در سازمان شما دچار چالش است این پکیج به شما کمک می کند افراد تنش زا را به راحتی پیدا کنید.

4. اگر این آزمون را برای شرکت خود خریداری میکنید حتما با ما در ارتباط باشید زیرا ما می توانیم آموزش های لازم را در زمینه استفاده بهتر از آزمون ها به شما و تیم شما بدهیم.

5. ما میتوانیم به راحتی درصد تطابق کاندیداهای مورد نظرتان را با شغلی که برای آنان در نظر گرفته اید در پنل سازمانی به شما ارائه دهیم، پس با ما در تماس باشید.

آزمون های پکیج

عنوان آزمون عنوان لاتین
تست هوش چندگانه گاردنر Gardner Gardner Multiple Intelligence
تست هوش هیجانی EQ بار-ان Bar-On BAR-ON Emotional Quotient Inventory
تست رغبت سنج شغلی هالند Holland Holland Career and Interest inventory